Oferta

Aktualności

Targi Packaging Innovations 2019 – Warszawa 2019.04.02-04

Firma FANO jak co roku była obecna na największej i najbardziej innowacyjnej imprezie targowej poświęconej branży opakowaniowej, która odbywa się w Warszawie

czytaj więcej
Targi Cosmoprof 2019 – Bolonia 2019.03.15-17

W dniach 15-17 marca w Bolonii, nasza firma prezentowała najnowsze rozwiązania w zakresie produkcji etykiet samoprzylepnych, laminatów saszetkowych...

czytaj więcej
FORBES – Forum firm rodzinnych 2018.11.15

Nasza firma została dostrzeżona przez prestiżowy miesięcznik finansowy FORBES i została laureatem w konkursie firm rodzinnych w województwie Mazowieckim.

czytaj więcej

Jakość

Certyfikaty i wyróżnienia Certyfikaty i wyróżnienia

Obecnie pracujemy zgodnie z nową normą ISO 9001:2015.

czytaj więcej
Technologia Technologia

Każda etykieta czy opakowanie jest zgodne z Państwa oczekiwaniami.

czytaj więcej
Color-managment Color-managment

Nasza firma specjalizuje się w druku flexo od 1994 roku.

czytaj więcej
Kontrola jakości Kontrola jakości

Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Kontroli Jakości pod adresem dkj@fano.pl

czytaj więcej

O firmie

Firma

FANO rozpoczął działalność 1 sierpnia 1985 r. Jako drukarnia offsetowa. "Jesteśmy klasyczną firmą rodzinną ze 100% kapitałem polskim." Wiceprezydent - Bolesław Jasinowicz Początkowo produkcja skupiała się na prostych, jednokolorowych maszynach, ale z czasem firma zaczęła oferować szeroki zakres usług. Wśród nich główną rolę odgrywały etykiety i opakowania, a także foldery, materiały biurowe, druk i opakowania.

czytaj więcej

Kariera

Dołącz do naszego zespołu

Dołącz do naszego zespołu Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy osób doświadczonych ale przede wszystkim otwartych na nowe wyzwania. Jeśli znasz rynek etykiet i opakowań lub chciałbyś go poznać, zgłoś się do nas. Jeśli nie masz doświadczenia ale jesteś konsekwentny w dążeniu do celu, nie martw się. Nauczymy Cię wszystkiego.

czytaj więcej

Partnerzy

Do realizacji Państwa zamówień stosujemy materiały i rozwiązania wiodących i sprawdzonych dostawców. Z przyjemnością prezentujemy Państwu dostawców najlepszych rozwiązań w branży.

Zapytanie