Jesteśmy jednym z wiodących producentów laminatów saszetkowych w Polsce!
Jednym z bardziej zaawansowanych produktów w ofercie firmy FANO są laminaty, stosowane do formowania saszetek. Specjalizujemy się w zadruku laminatów dedykowanych do substancji sypkich oraz płynnych. Saszetki formowane na różnego rodzaju maszynach saszetkujących, stosowane są do porcjowania małych ilości substancji kosmetycznych lub spożywczych. Saszetki stosowane są zarówno do różnego rodzaju promocji, w postaci insertów gazetowych lub do sprzedaży detalicznej w drogeriach czy w standardowej sprzedaży na działach kosmetycznych w sieciach handlowych.
W zależności od pojemności saszetki, zawartości oraz sposobu dystrybucji i sprzedaży, stosujemy odpowiednie laminaty dwu-, trzy-, cztero- i pięcio-warstwowe o różnej gramaturze i sile zgrzewu, składające się z różnych warstw polietylenu, aluminium i poliestru czy papieru w różnych kombinacjach w zależności od wymagań klientów i pakowanego produktu. Używamy materiałów najwyższej jakości od sprawdzonych i wiodących dostawców jak Leipa, Safta, Unipaco czy Alupol.

Druk saszetek wykonujemy w najwyższej jakości HD FLEXO z wysoką liniaturą 200 – 250 linii na cal, odpowiednimi farbami o niskiej zapachowości i migracji. Zadruk może być wykonany zewnętrznie, zabezpieczony lakierem UV lub między-warstwowo z laminatem OPP o różnej grubości co nadaje saszetce odpowiednią sztywność.

 

Możliwe techniki druku i zdobienia

  1. Druk HD FLEXO
  2. Druk sito
  3. Laminowanie
  4. Lakierowanie błysk oraz mat
  5. Złocenie folią (Cold-stamping)
  6. Folie holograficzne
  7. Druk między-warstwowy